Results

  • 1. Tom Wiley - Rapha Cycling Club (15 points)
  • 2. Theodor Obholzer - Sigma Sports Official (12 points)
  • 3. Steve Rees-Clark - Morvelo Basso RT (10 points)
  • 4. Charlie Bratt - St Ives CC (8 points)
  • 5. James Bevan - Army Cycling Union (6 points)
  • 7. Steven Jones - Tor 2000 (4 points)
  • 8. Ashley Hutchison - VC St Raphael (3 points)
  • 9. Martin MacDonald - Bath Cycling Club (2 points)
  • 10. Brook Elgie - Sotonia CC (1 points)
  • 11. Nicholas Hale - Farnborough & Camberley CC
  • 12. Darren Orchard - Mud Sweat n Gears
  • 13. Joe Monk - Exeter Wheelers
  • 14. George Skinner - Norwood Paragon CC
  • 15. Andrew Lindsay - Surrey Hills Cycleworks
  • 16. Stuart LeTissier - DHC
  • 17. Luca Lotti - Unattached
  • 18. Thomas Harrington - Abergavenny Road Club
  • 19. Steve Thomas - Steele Davis Via Roma RT
  • 20. Matt Tupman - Okehampton Cycle Club
  • 21. John Russell - Bristol RC
  • 22. Phillip Cole - Mud Sweat n Gears
  • 23. Nick Ball - Tor 2000
  • 24. James Maddison - Exeter Wheelers
  • 25. Will Ranoe - Morvelo Basso RT
  • 26. Jake Yarranton - Morvelo Basso RT
  • 27. Ben Millar - Bike City
  • 28. Jacob Aries - Primera-TeamJobs
  • 29. Morgan Jones - Cwmcarn Paragon Cycle Club
  • 30. Adam Littlechild - Racing Club Ravenna
  • 31. Mark Perry - Steele Davis Via Roma RT
  • 32. Simon Rendell - Exeter Wheelers
  • 33. Liam Harris - Pontypool RCC
  • 34. Andrew Wiley - Gillingham and District Wheelers
  • 35. Trevor Smith - Cotswold Veldrijden
  • 36. Thomas Rutter - VeloVitesse
  • 37. Charlie Revell - Tor 2000
  • 38. Adam Faux - Tor 2000
  • 39. Conor Chandler - Primera-TeamJobs
  • 40. George Beck - BIKESTRONG-KTM
  • 41. James Peckham - Sotonia CC
  • 42. Danny Axford - Arctic Tacx RT
  • 43. Philip Hopley - Radeon-Bike Science RT
  • 44. Joshua Gray - Tor 2000
  • 45. Rowan Ellis - 1st Chard Whls
  • 46. Nick Carroll - Mud Sweat n Gears
  • 47. Andrew Henderson - Latchem Sunwise Race Team
  • 48. James Hywel-Davies - Latchem Sunwise Race Team